Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Úvod

PROFI CB – ideal s.r.o.

Hledáte-li dodavatele kvalitních materiálů pro povrchové úpravy staveb, přátelské - rodinné prostředí, osobní přístup a odbornost, je volba oslovit PROFI CB – ideal s.r.o. tím správným rozhodnutím. Společnost PROFI CB – ideal s.r.o. je specialistou na prodej stavebních materiálů v regionu jižních Čech a jeho pracovníci Vám jsou připraveni nabídnout své odborné znalosti a dovednosti získané za dobu svého více než 20-ti letého působení v oblasti zateplovacích systémů, fasád, apod., včetně stavebních materiálů renomovaných tuzemských i zahraničních značek.

Profi Baustoffe - zateplovací systémy, sanační omítky, fasádní barvy a omítky, polystyrenbeton, podlahové stěrky, potěry, speciální hmoty pro ochranu před působením elektrosmogu a RTG záření, aj.

PIEDRA - kamenné a mramorové koberce

SCHÖNOX, SIKA - speciální stavební chemie

HAVOS a LIKOV - doplňkové stavební prvky (zakládací lišty a ochranné lišty pro zateplovací systémy, dlažby a obklady, hmoždinky, armovací tkaniny, aj.

SIHGA - kotevní prvky pro dřevěné konstrukce, fasády, terasy, aj.

Samozřejmou a nedílnou součástí dodávek zmiňovaných produktů je i poskytování širokého spektra služeb svým zákazníkům – odborné poradenství při navrhování i realizaci zakázky, zpracování cenových nabídek, vypracování barevných návrhů fasád, zkoušky soudržnosti podkladu a výtažných sil hmoždinek. Pro bezpečné realizace fasád disponujeme tónovacím zařízením pro výrobu požadovaných odstínů barev a omítek.

 

 

 

 

 

 

 

 

PROFI CB – ideal s.r.o. působí v regionu jižních Čech od svého založení v roce 2012, se zaměřením na oblast prodeje stavebních hmot a materiálů Profi – zateplovací systémy, omítkové a maltové směsi, sanační systémy, podlahové stěrky a potěry a ostatní materiály. PIEDRA - kamenné a mramorové koberce.

Nedílnou součástí dodávek zmiňovaných produktů je poskytování širokého spektra služeb svým zákazníkům – odborné poradenství při navrhování i realizaci zakázky, zpracování cenových nabídek, vypracování barevných návrhů fasád, zkoušky soudržnosti podkladu a výtažných sil hmoždinek, tónování fasádních i interiérových hmot, pomoc se zpracováním podkladů za účelem využití dotačních programů. PROFI CB – ideal s.r.o. těží z dlouholetých zkušeností vlastních pracovníků v oblasti povrchových úprav staveb a zateplovacích systémů, sahajících do roku 1990. Strategickým partnerem PROFI CB – ideal s.r.o. je společnost Profi Baustoffe CZ, s.r.o., která působí v ČR od roku 1993 a společnost PIEDRA s.r.o., která je na našem trhu již téměř 10 let a patří k největším dodavatelům kamenných koberců, mramorů, žul a výrobků z nich.