Drobečková navigace

Úvod > Služby > Hydroizolace a sanace stavebních konstrukcí

Hydroizolace a sanace stavebních konstrukcí

K hydroizolaci a sanaci stavebních konstrukcí používáme špičkové tekuté hydroizolace Hahne, které jsou zárukou kvality a flexibility. Optimálně  se přizpůsobují nejrůznějším zákoutím či nerovnostem a disponují  velmi vysokou životností. Hydroizolace Hahne ochrání základy i střechy budov před vodou a poškozením v důsledku průsaků či poruch vodotěsnosti. Zajištujeme analýzy staveb, návrhy řešení, odbornou realizaci a dodávky materiálů.

Jaké jsou výhody tekuté hydroizolace?

  • Po aplikaci nevzniknou žádné spoje, sváry ani dutá místa
  • Skvěle přilne k celému povrchu
  • Hydroizolace je paropropustná a odolná proti radonu
  • Snadné těsnění složitých detailů
  • Vysoká odolnost proti chemickému zatížení
  • Aplikuje se za studena, není třeba ohně

Aplikace pomocí stříkací pumpy Hahne PP99

Tekutou hydroizolaci aplikujeme pomocí speciální stříkací pumpy Hahne PP99, která umožňuje rychlou a přesnou aplikaci těsnicích materiálů přímo na povrch podkladu. Jedná se o ideální způsob řešení těch nejsložitějších detailů.

Bezešvá izolace namísto zastaralých pásů

Doposud se u nás nejčastěji používá zastaralá technologie svařování asfaltových pásů či PVC folie. Asfaltový pás zdaleka nevyřeší prostupy a izolaci tak spolehlivě, jako hydroizolace značky Hahne.  Tekutá izolace je flexibilní a zaizoluje i nerovné podklady, ohyby či prostupy. Obrovskou výhodou oproti PVC fóliím je také samotná aplikace za studena. Chcete se dozvědět více informaci o bezešvé izolaci Hahne? Napište nám.