Aktuality

Míchání na počkání

Míchání vybraných druhů mozaikových omítek na počkání
09/02/2020 16:23:29

Zateplovací systém PROFI

  • Stavební hmoty s dlouhou životností a vysokou kvalitou
  • Spolehlivé systémové řešení
  • Profesionální poradenství a servis
  • Vhodné pro novostavby nebo renovace
Podrobnější informace o systému PROFI

Vysoce kvalitní stavební materiály

Společnost PROFI am BAU CM jako jedna z prvních na českém trhu nabízí zákazníkům potvrzení nejvyšší kvality. Kontaktní zateplovací systémy PROFI získáním Evropského technického schválení podle ETAG 004 garantují plnou funkčnost zabudovaného systému po dobu 25 let. Vysoká kvalita pro nás znamená zpracování kvalitních surovin s použitím nejmodernějších postupů, jakož i rozsáhlé testy produktů a náročné zkoušky celého systému. Osvědčení o zkoušce a certifikace, provedené nezávislými a státem autorizovanými zkušebními ústavy, Vám zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost našich produktů.
Stejně jako naše ostatní produkty je i zateplovací systém PROFI podroben přísným zkouškám.
Testy rázového namáhání, působení vody a vystavení uměle vyvolaným vlivům počasí simulovaly extrémní klimatické podmínky a mechanickou zátěž mnoha let. Během těchto dlouhotrvajících zkoušek byly naše produkty vystaveny podmínkám, které jsou daleko horší než ty, jež se ve skutečnosti obvykle vyskytují.
Nabízíme pouze produtky, které obstály v těchto extrémních podmínkách!

Výhody jsou zcela jasné:


Spolehlivá Izolace – Odolnost proti povětrnosti – Stálobarevnost – Životnost


Izolace v létě i v zimě To, že v zimě zůstáva útulné teplo, se díky našim systémům stává samozřejmostí. Důležitá je však také vhodná izolace v horkých letních měsících. Na základě již zmíněných náročných zkoušek materiálů víme, že naše zateplovací systémy zůstávají plně funkční i za velmi extrémních teplot..

Vaše fasáda je chráněna za každého počasí

Vlhkost představuje vážné nebezpečí pro životnost fasády. Omítkové systémy PROFI jsou však voděodolné,obsahují kvalitní hydrofobní přísady, díky nimž se zamezí následkům smáčení vodou. Tento efekt si můžeme představit jako tvorbu kapek vody na dobře ošetřovaném laku auta. Potřebné přísady jsou velmi nákladné, ale právě tady se ukazuje rozdíl oproti méně kvalitním produktům některých výrobců.

V oblasti kvality materiálů nepřipouštíme žádné kompromisy. Zvolte si proto správně!
Tvorbě trhlin je aktivně zabráněno
Čerstvě provedená fasáda vždy vykazuje různou vlhkost. Při vysoušení vzniká pnutí, které může u méně kvalitních produktů vést k tvorbě trhlin. PROFI stavební hmoty pracují se speciálními přísadami, jež omezují napětí při vysychání, a tím zamezují tvorbě trhlin. PROFI fasády jsou obzvlášť odolné Především v oblasti soklu musí fasáda odolat silné zátěži způsobené mechanickými nárazy a stříkající vodou. Dvojitá výztužná tkanina a větší tloušťka stěrkové hmoty zaručí značně vyšší rázovou pevnost a současně zlepšení elasticity fasády. Promyšlená řešení pro trvale krásnou fasádu. Také se o ni můžete klidně opřít.
Barvy a povrchy zůstanou trvale pěkné! Barevné pigmenty odolné vůči UV záření zajišťují stálost barev. Využití speciální přísady v receptuře navíc umožní samočistící efekt fasády za deště. To také zlepšuje odolnost fasády před napadením houbami a plísněmi. Pro zlepšení bytového klimatu! Prostřednictvím speciálně vybraných surovin a jejich vzájemným sladěním je dosaženo optimalizace vlhkostních poměrů v interiéru a zlepšení bytového klimatu.