Aktuality

Míchání na počkání

Míchání vybraných druhů mozaikových omítek na počkání
09/02/2020 16:23:29

Sanační omítkový systém PROFI

  • Hodnoty staveb budou zachovány!

  • Sanační stavební hmoty nejvyšší kvality

  • Kompetentní poradenství a servis

  • Spolehlivý systémový přístup

  • Pro vlhké a prosolené zdivo


Podrobnější informace k sanačnímu systému PROFI naleznete níže. Zajímavé informace k tématu sanačních systémů:
SANAČNÍ OMÍTKOVÝ SYSTÉM PROFI
Středně nebo silně zatížené zdivo Na sanaci staveb jsou kladeny vysoké nároky. A to plným právem! Chceme přece zachovat hodnotu a trvalý vzhled stavby pro budoucí generace. O to důležitější je tedy být si jistý a dělat správná rozhodnutí týkající se spávné volby stavebních materiálů a jejich zpracování.V tomto Vás chceme podpořit jako zkušený partner a poskytnout Vám kompetentní odpovědi na Vaše otázky. Jak rozpoznám škody vyžadující sanaci objektu? Které stavební hmoty mám požadovat pro zdařilou sanaci? Kdo mi zaručí spolehlivé a kompetentní zpracování? Chcete úspěšně provést sanaci? Se stavebními hmotami od PROFI učiníte s jistotou správné rozhodnutí! Naše více než stodvacetiletá zkušenost s vývojem a výrobou kvalitních stavebních hmot Vám garantuje promyšlené, spolehlivé a vysoce kvalitní sanační materiály. Spolehlivé celkové řešení a snadná zpracovatelnost za pomocí kompetentních řemeslníků Vám dává pocit jistoty. Rozhodnutí je správné - trvalé

Sanační materiály vysoké kvality Vysoká kvalita znamená zpracování vysoce jakostních surovin s použitím moderních výrobních postupů zahrnujících kontrolu jakosti výrobků. Osvědčení o jakosti a certifikace nezávislou státní autorizovanou zkušebnou Vám zajišťuje vysokou kvalitu našich výrobků.

Vyvinut pro ty nejobtížnější případy Uskladněním ve vodě se simuluje několikaleté působení vlhkosti a solí. Během těchto testů jsou naše stavební hmoty vystaveny náročnějším podmínkám, než jaké se vyskytují v běžné praxi. Všechny PROFI stavební hmoty splňují technické požadavky kvalitních sanačních systémů, kromě toho jsou průběžně testovány. Prodáváme pouze produkty, které sanují silně zatížený stavební prvek.    Spolehlivé a jisté zpracování Stejně tak důležité jako je správná volba materiálu je i optimální zpracování seriózními a dobře vyškolenými řemeslníky. Nechte si poradit od Vašeho dodavatele! Praví profesionálové na stavbě odborně uskuteční Vaše osobní a individuální představy.. PROFI am BAU Vám pomáhá při hledání spolehlivých a kompetentních zpracovatelů!


Důkladně promyšlený sanační systém
Žádné výkvěty solí na dlouhou dobu Soli a s tím spojené výkvěty jsou nebezpečné pro každou omítku. Krystalizací solí v omítkové vrstvě dochází k její postupné destrukci. Zvýšeným počtem pórů v sananční omítce se mohou soli rozpuštěné v těchto pórech ukládat. Tím dochází k zamezení tvorby výkvětů solí na povrchu omítek na dlouhou dobu!

Úspěšně proti vlhkosti a plísni Speciální kombinace vysoké propustnosti pro vodní páry s účinnou hydrofobizací sanačního systému PROFI umožňuje omezit rosení na povrchu omítky a zpětné pronikání vlhkosti do konstrukce. Vlhkost ze zdiva se přesouvá do omítky, odkud se může volně odpařovat, současně však žádná voda nemůže pronikat zpět. Tento efekt úspěšně chrání celou konstrukci. Suchý a nezasolený povrch brání tvorbě škodlivých plísní, hub a řas.